VINIS є однією з торгових марок концерну VINIS ESPANA S.P.A., який почав свою діяльність в 1962 році під керуванням Мігеля Фернандеса з виробництва механічних соковижималок. Підприємство розвивалось доволі успішно, що дозволило налагодити в 1972 році випуск нової продукції, такої як пральні машини та електричні плити. Продукція користувалась високим попитом, що уможливлювало готувати технологічну базу для розширення поточного виробництва і пошуку нових напрямків розвитку. В 1978 році концерн очолив Алехандро Фернандес, який зберігаючи спадковість бізнесу батька, переглянув політику підприємства і прийняв рішення сфокусуватися на виробництві мілкої побутової кухонної техніки. Компанія стала приділяти більше уваги нетрадиційним раніше приладам, таким як портативна турбопіч (аерогриль) або йогуртниця.

Конкуренція на ринку побутової техніки була достатньо високою. Щоб вийти в число світових брендів, підприємство Алехандро Фернандеса перейшло на якісно новий рівень виробництва. Компанія регулярно проводила маркетингові дослідження і розширювала штат співробітників, запрошуючи висококваліфікованих дизайнерів та інженерів.

В 2008 році 3 продукти компанії отримали премії Red Dot в конкурсі Red Dot Design Award. В конкурсі оцінювався дизайн, рівень якості, ергономічність, фукнкціональність та відповідність екологічним стандартам.

Сьогодні концерн VINIS ESPANA S.P.A. випускає широку гаму приладів для кухні та дому. Концерн виробляє близько 8 млн. одиниць техніки на рік. Відкриті представництва в Італії, Португалії, Франції, Швейцарії, Германії, Австрії, США та Канаді.

Концерн приділяє увагу соціальній підтримці молоді і регулярно проводить конкурси серед дизайнерів. Переможці отримують різні премії та шанс продовжити роботу в концерні VINIS. Поряд з виробництвом необхідної техніки для дому це є прекрасною ілюстрацією турботи VINIS про своїх користувачів та співробітників.